0.000
कवास्वोती र देवचुली नगरपालिकामा १ दिने उद्यम संवाद कार्यक्रम संचालन

कवास्वोती र देवचुली नगरपालिकामा १ दिने उद्यम संवाद कार्यक्रम संचालन

उद्यमशीलता बिकास सम्बन्धि अभिमुखिकरण कार्यक्रम  २०७९/०४/२४ गते कवास्वोती र देवचुली नगरपालिकामा संयुक्त रुपमा सम्पन्न भएको छ | उक्त कार्यक्रम  ग्रीन फाउन्डेसन नेपाल ,फेकोफनको आयोजनामा र  फरेस्ट फार्म नेपाल, कावास्वोती र  देवचुली नगरपालिकाको सहकार्यमा भएको थियो|   कार्यक्रममा ग्रीन फाउन्डेसन नेपालका  उपाध्क्ष्य जोगराज  गिरिले उद्यमशिलता बिकास बारेमा प्रशिक्षण दिनुभएको थियो भने ग्रीन फाउन्डेसन नेपालकी कार्यक्रम सहायक श्रीजना शर्माले दिगो वन व्यवस्थापनमा प्रस्तुति दिनुभएको थियो र कार्य | कार्यक्रमको  अध्यक्षता देवचुली स्थानिय फेकोफन अध्यक्ष  कमल प्नरसाद वाचे मगरले गर्नुभएको थियो भने देवचुली नगरपालिकाका प्रबक्ता तिल प्रसाद काफ्ले, नवलपुर फेकोफन अध्यक्ष ठाकुर प्रसाद पाण्डेले आफ्ना भनाइहरु राख्नुभएको थियो |