0.000
तुलसीपुर उपमहानगरपालिका -६ स्थित सरस्वती सामुदायिक बनमा जनप्रतिनिधि र सामुदायिक वनका अध्यक्ष पदाधिकारी को उपस्थितिमा सहभागितामुलक अध्ययन तथा सामुदायिक वनको नक्साङ्कन गर्दै ग्रीन फाउन्डेसन नेपाल दाङको टिम

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका -६ स्थित सरस्वती सामुदायिक बनमा जनप्रतिनिधि र सामुदायिक वनका अध्यक्ष पदाधिकारी को उपस्थितिमा सहभागितामुलक अध्ययन तथा सामुदायिक वनको नक्साङ्कन गर्दै ग्रीन फाउन्डेसन नेपाल दाङको टिम

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका -६ स्थित सरस्वती सामुदायिक बनमा जनप्रतिनिधि र सामुदायिक वनका अध्यक्ष तथा पदाधिकारीको उपस्थितिमा सहभागितामुलक छलफल, कार्ययोजनाको अध्ययन तथा सामुदायिक वनको नक्साङ्कन गर्दै ग्रीन फाउन्डेसन नेपाल दाङको टिमले गरेको छ । उक्त अवसरमा सामुदायिक वनका अध्यक्ष श्री इश्वरी बहादुर भण्डारीले टीमलाई सामुदायिक वनको स्थापना देखिका उपलब्धिहरु जानकारी गराउनु भएको थियो |

साथै उक्त अवसरमा सामुदायिक वनका पदाधिकारी र उपभोक्ताको सहभागितामा सा. ब.को सचिवले श्रोत नक्शांकन तयार गर्नु भएको थियो | ग्रीन फाउन्डेशन नेपालका संयोजक र सहजकर्ताले नक्शांकन गर्न प्राविधिक सहयोग प्रदान गर्न भएको थियो |

उक्त अवसरमा फाउन्डेसनका उधम विकास अधिकृत प्रेम सुवेदीले श्रोत नक्शांकन, सिमा नक्सांकनको उद्देश्य माथि प्रकास पर्नु भयो |